Тендер комунального підприємства Дніпра потрапив під «приціл» Держаудитслужби

Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Дніпровської міської ради розіграло тендер на відновлення огорожі на проспекті Дмитра Яворницького. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Згідно з тендерною документацією, роботи з відновлення декоративної огорожі на ділянці проспекту Яворницького, обмеженої з одного боку вулицями Юліуша Словацького та Андрія Фабра та вулицею Половицькою з іншого, мають бути проведені до середини вересня.

Ділянка має довжину 350 метрів. При цьому, підрядник має пофарбувати чавунну огорожу та відновити втрачені секції. За це «Благоустрій міста» був готовий віддати аж 6,3 мільйона гривень. Втім, деякі учасники аукціону знизили вартість робіт до 1,5 мільйона.

Тендер комунального підприємства Дніпра потрапив під «приціл» Держаудитслужби - рис. 1

У фінал торгів вийшли три потенційних підрядників — «Укрєврокровля», «Сторм буд» та «Гріфіт». Серед трьох учасників комунальне підприємство обрало підрядника, який захотів найбільшу суму за виконання цих робіт — компанію «Гріфіт». При цьому двох інших учасників було дискваліфіковано.

Східний офіс Державної аудиторської служби України розпочав перевірку закупівлі.

Тендер комунального підприємства Дніпра потрапив під «приціл» Держаудитслужби - рис. 2

Нагадаємо, раніше ми писали, що Національний банк України скасував обмеження на купівлю валюти за кредитні кошти.

Теги: