«Тролі» заблокували Instagram-акаунт міського голови Києва Віталія Кличка

Акаунт очільника Києва Віталія Кличка в соціальній мережі Instagram заблокували так звані «тролі». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на його сторінку у Facebook.

Сьогодні, 22-го серпня, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про те, що його офіційну сторінку в Instagram було заблоковано. Ця вранішня інформація стала прикрою для очільника міста, але він вже зрозумів, через що таке могло статися. Як зазначає він у своєму дописі, причиною цього інциденту стала масова атака так званих інтернет-«тролів».

skrin 16

З допису Віталія Кличка у Facebook.

Цю ситуацію очільник Києва вважає спробою закрити один із найбільш популярних каналів, за допомогою якого він щоденно спілкується з містянами, а також повідомляє їм про перебіг подій, які відбуватимуться найближчим часом або вже відбулися. Віталій Кличко зазначає, що його канал спілкування з українцями є корисним, проте він не усім подобається.

Також він додає, що політика — це брудна річ, а коли у так званих політиків не вистачає підтверджень своїх слів, вони вдаються до таких нечесних методів, як сьогодні. Проте, очільник Києва сподівається, що зв’язок з українцями відновиться вже незабаром.

«І коли у мало здатних «політиків» немає аргументів і успішно втілених справ, — вони вдаються до підгаджування. Що ж, будемо наводити чистоту! Найближчим часом робота сторінки в Instagram відновиться. Залишаюся на зв’язку тут, а також в офіційному каналі Telegram», — написав він.

klichko

Фото з допису Віталія Кличка.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Кличко відповів Зеленському про те, коли віддасть борги «Южмашу».

Теги: