У Дніпрі активісти влаштували мітинг під будівлею обласної ради

Сьогодні, 9-го серпня, у Дніпрі під будівлею обласної ради зібралися активісти, щоб вимагати від депутатів не розглядати питання стосовно посади директора історичного музею. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні під стінами Дніпропетровської обласної ради зібралося близько десяти активістів. Вони прийшли для того, щоб вимагати від депутатів обласної ради під час сьогоднішнього засідання сесії не виносити на розгляд питання призначення на посаду директора Дніпропетровського національного історичного музею Юлію Пісчанську, яка нині є виконувачкою обов’язків. Відомо, що конкурсна комісія більшістю голосів обрала на посаду Юлію Пісчанську у листопаді минулого року. Раніше вона не мала жодного стосунку до музейної справи.

Владислав Войцехівський, один з активістів, розповів, що наразі призначити Юлію Пісчанську на посаду директора не є можливим через те, що зараз відкрите кримінальне провадження за фактом можливої підробки документів, які вона подавала на конкурс восени минулого року.

Активісти стояли під стінами будівлі з плакатами, очікуючи на початок сімнадцятої сесії Дніпропетровської обласної ради, проте, на момент початку засідання було зареєстровано 32 з 61 необхідних депутатів, тому вона не відбулася.

Сьогодні активісти прийшли з плакатами, на яких були написані їх вимоги.

Вони хотіли, щоб не виносили на розгляд питання про посаду директора Дніпропетровського національного історичного музею.

Активісти очікували на початок сесії.

Однак, вона не відбулася.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що навколо посади директора музею розгорівся конфлікт.

Оцените этот материал: