У Дніпрі для дітей пільгових категорій провели безкоштовну екскурсію «Дніпровські природні дива»

Вчора, 2 серпня, у Дніпрі для дітей, позбавлених батьківського піклування, провели безкоштовну екскурсію «Дніпровські природні дива». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Участь в екскурсії взяли 12 дітей. Захід організував Туристичний інформаційний центр Дніпра спільно з громадською організацією «Дивна Україна». Екскурсія пройшла на території діївських плавнів, розташованоних на жилому масиві Покровський.

Екскурсовод, викладач Дніпровського політехнічного коледжу Анжеліка Малярчук розповіла, що під час екскурсії намагалася розповідати дітям не лише відомі факти про рослини та тварин з книжок.

«Аби зацікавити дітей, я підготувала цікавинки про те, як уже відомі рослини можна використовувати у житті. Наприклад, вони вже знали, що подорожник можна прикладати до ран, але тепер вони ще й дізналися, які рослини допомагають від укусів змій. Також розповіла їм історичні факти про наше місто, про цю місцевість. На мій погляд, від таких екскурсій на природі набагато більше користі, ніж від звичайної лекції», — каже Анжеліка Малярчук.

У Дніпрі для дітей пільгових категорій провели безкоштовну екскурсію «Дніпровські природні дива» - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі проїзд в електротранспорті з квитком коштує чотири гривні, а по QR-коду — шість.

Теги: