У Дніпрі проїзд в електротранспорті з квитком коштує чотири гривні, а по QR-коду — шість

Зростання вартості проїзду в електротранспорті скасували, чи дотримались цього у комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради з’ясовував Відкритий.

Вже вночі у каси комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради поступили квитки на проїзд вартістю у шість гривень. Контролерам відповідно до нових тарифів надійшли талони на 120 гривень штрафів, які видають за безквитковий проїзд. Але вже о п’ятій ранку, коли кондуктори отримували квитки і маршрутні листки, їм видали талони на чотири гривні, а контролерам — на 80 гривень відповідно.

Це відбулося через те, що лише вночі до підприємства надійшло судове рішення про скасування вартості проїзду у розмірі шести гривень. Позивачем виступила громадська організація «Платформа Громадський Контроль» та, зокрема, активіст Денис Селін. Нагадуємо, що спочатку він оприлюднив рішення суду щодо скасування зростання тарифів на метро з чотирьох до шести гривень. Так, активістам вдалося виграти суд з міською радою стосовно рішення з цього приводу.

Перше, що зустрічало дніпрян у трамваї та тролейбусах вранці, це схвильовані кондуктори, які поспішали повідомити, що оплата за проїзд у транспорті проходить лише через них,оскільки QR-код вже налаштований на тариф шість гривень.

Як повідомили у комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт», квитки по чотири гривні будуть до чергового розгляду справи у виконавчому комітеті та сесії міської ради. Боротьба за вартість проїзду у Дніпрі продовжується, а доки містяни можуть користуватися послугами електротранспорту за чотири гривні. Слід зазначити, що більшість дніпрян платили одразу шість гривень і дуже дивувались, коли їм повертали решту.

Активісти не зупиняються — на черзі розгляд зростання тарифів на проїзд у маршрутках та автобусах.

Як раніше писав громадський активіст Денис Селін, підвищення тарифів на проїзд можливі, але треба здійснювати їх згідно закону і при цьому публікувати детальні розрахунки.

«Ніхто не може пояснити, як народилася цифра 6 гривень за проїзд в метро та електротранспорті, чому це не 5 гривень або 5,5 гривень», — зазначив активіст.

У Дніпрі проїзд в електротранспорті з квитком коштує чотири гривні, а по QR-коду — шість - рис. 1

Теги: