У Дніпрі на маршрут вийшли шість німецьких трамваїв

У Дніпрі на маршрути вийшли шість трамваїв, придбаних у Німеччині. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби міської ради. 

Сьогодні, 12-го серпня, у Дніпрі на трамвайні маршрути №11 та №15 після модернізації виїхали шість нових трамвайних вагонів, які раніше використовувались у Німеччині.

«Як і обіцяли раніше, у серпні вийшла на лінії перша партія підготовлених трамвайних вагонів із 20 одиниць, які місто придбало у Німеччині, а саме у Лейпцигу. До речі, такі ж трамваї досі там працюють. Наступна партія із восьми вагонів вийде на міські маршрути вже у жовтні. Загалом до кінця року планується, що усі 20 німецьких трамваїв працюватимуть у нашому місті», — зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

За словами Лисенка, мерія планує придбати додатково ще 20 одиниць трамвайних вагонів, які нині працюють у Лейпцигу. Загалом у планах закупити 80 одиниць таких трамваїв.

У Дніпрі на маршрут вийшли шість німецьких трамваїв - рис. 1

«Починаючи з наступного року, замінюватимемо дві трамвайні колії: за маршрутом №1 та №19. Після укладення нової колії на ці маршрути плануємо придбати вже цілком нові вагони. Нині з урахуванням того, в якому стані знаходяться трамвайні колії, ми оновлюватимемо рухомий склад вагонами після модернізації», — наголосив заступник міського голови.

Комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» готувало німецькі вагони для виходу на маршрути близько півтора місяця. Зокрема, модернізували обладнання усередині візка вагона (переобладнали його під місцеву колію, оскільки вона ширша за німецьку), пофарбували трамваї та зробили усередині енергоощадне освітлення.

У Дніпрі на маршрут вийшли шість німецьких трамваїв - рис. 2

Водійка трамвая із дванадцятирічним стажем Наталія Стеценко пишається, що її одну з перших обрали для роботи на новенькому вагоні маршруту №15.

«Звісно, тут усе просто чудово і комфортно. Для водія – зручне крісло, яке регулюється під зріст, кондиціонер. А головне – у вагона плавний хід і гальмування. Усі водії пройшли підготовку для роботи на новеньких вагонах», — наголосила пані Наталія.

У Дніпрі на маршрут вийшли шість німецьких трамваїв - рис. 3

Нагадаємо, раніше ми писали, що заступника мера Дніпра звинуватили в поширенні неправдивої інформації про трамваї.

Теги: