У Дніпрі на Слобожанському проспекті утворилася яма в асфальті

Яма посеред асфальту на Слобожанському проспекті привернула увагу місцевих мешканців, тому вони вирішили застерегти інших містян, щоб вони були обережними. Про це розповів Станіслав Коломієць, повідомляє Відкритий.

У Дніпрі на проспекті Слобожанський, біля підземного переходу, в асфальті утворилася яма. Сталося це біля будинку №56, саме у тому місці проходив місцевий мешканець Станіслав Коломієць, який розповів про цей інцидент у соціальній мережі. Чоловік наголосив, що містянам треба бути якомога уважними та обережними, щоб не потрапити у пастку та не травмуватися. Також Станіслав додав, що вже повідомив про цей випадок на гарячу лінію міської ради. Коли небезпеку буде усунено — наразі невідомо.

Слід нагадати, що нещодавно у центрі Дніпра, на вулиці Січових Стрільців, на проїжджій частині з’явилася яма. Для того, щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам співробітники патрульної поліції обвели отвір на дорозі білою фарбою та встромили всередину палицю.

Такі превентивні заходи у місті також використовують активісти. Вони впродовж тривалого часу намагаються створити безпеку на дорогах за допомогою привернення уваги громадськості до стану доріг. Наразі вони запрошують усіх охочих долучитися до акції та допомогти їм запобігти появі аварій.

У Дніпрі на Слобожанському проспекті утворилася яма в асфальті - рис. 1

Яма утворилася біля підземного переходу.

У Дніпрі на Слобожанському проспекті утворилася яма в асфальті - рис. 2

Місцевий мешканець попросив користувачів соціальної мережі бути уважними.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі незабаром з’являться нові білоруські тролейбуси.

Теги: