Активісти Дніпра розповіли, навіщо вони замальовують ями на дорогах

Про те, як у Дніпрі проходить акція «Обведи яму в місті: створи безпеку на дорогах», у прес-центрі Відкритого розповіли активістки громадського проекту «Я+Ми» Олена Гайдук, Маргарита Квітковська та Дар’я Бадерко.

У Дніпрі у межах проекту «Я+Ми» вісім однодумців згуртувались і розпочали акцію, яка допоможе запобігти появі нових дорожньо-транспортних пригод, через які дуже часто гинуть люди. Активісти Дніпра вважають, що такі превентивні заходи зможуть привернути увагу громадськості, а головне — міської влади, яка може вплинути на вирішення проблеми.

«Ми є учасниками дорожнього руху, тому вирішили попіклуватися про інших учасників руху та долучити їх до цього всеукраїнського проекту, тому що ця проблема існує не лише у нашому місті, але й за його межами. Всього у наші команді вісім людей. Такою невеликою групою ми вже відпрацювали сто кілометрів, але плануємо зробити тисячу», — поділилась Олена Гайдук.

Для здійснення свого проекту громадські активісти спочатку використовували звичайну фарбу, але згодом зрозуміли, що вона почала швидко змиватися від дощу, тому пізніше вирішили працювати професійною дорожньою фарбою.

Активісти розповідають, що більшість автомобілістів позитивно відреагували на їх діяльність. Так, з кожним днем їхній проект набирає обертів: щодня до них долучається все більше однодумців, і це не може не тішити. Найближчим часом активісти знову поїдуть замальовувати ями на дорогах, тому запрошують усіх охочих долучитися.

konf 9

«3-го серпня, у суботу, об 11 годині ми будемо збиратися біля центрального входу «Мост-сіті». У нас є три маршрути по 50 кілометрів, на яких ми хочемо замалювати ями у межах міста. Ми залучаємо кожного, хто має бажання, приєднатися до нас», — сказала Дар’я Бадерко.

Активістка Маргарита Квітковська додала, що раніше вони вже брали участь у різноманітних благодійних проектах. Часто відвідували дитячі будинки, для яких збирали одяг та іграшки у соціальних мережах.  Крім того, вона розповіла про плани команди на майбутнє.

 

«Скоро ми плануємо реалізувати новий проект: протягом місяця будемо розклеювати наліпки у транспорті, щоб привернути увагу до того, що ми всі повинні бути людяними та добрими. А точніше —  поступатися місцем тим, хто цього потребує», — сказала Маргарита Квітковська.

Про результати роботи розповіла Дар’я Бадерко. Активістка зазначила, що не усі дороги, на яких вони встигли побувати, знаходяться у занедбаному стані, серед них вулиця Донецьке шосе. Найбільш проблемні ділянки вони помітили у центрі міста.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі пройшла громадська акція.

Теги: