У Дніпрі побили інспекторів з благоустрою

У Дніпрі на працівників інспекції з питань благоустрою під час роботи було скоєно напад. Про це Відкритому розповіли начальник інспекції Руслан Мороз та головний спеціаліст відділу контролю Руслан Штаній.

Під час проведення перевірки працівники інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради виявили порушення: на фасаді закладу за адресою проспект Слобожанський, 89 було розмішено рекламу наркотиків. У такому випадку інспектори мають залишити власникам установи припис про усунення порушення. Для виконання своїх обов’язків працівники зайшли всередину будівлі й побачили, що там розташовано гральний заклад.

На той момент там знаходилась адміністраторка, яка відмовилась спілкуватися з інспекторами та покликала «юриста». За 30-40 хвилин приїхав чоловік, який поводився агресивно, вживав нецензурну лайку, зневажав роботу інспекції. Після того, як інспектори захотіли викликати поліцію, почав хапати їх за руки та намагався силою вигнати на вулицю. На відмову інспекторів вийти, чоловік зачинив двері у заклад. Інспекторам все ж довелося викликати правоохоронців.

Начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз наголосив на тому, що інспектори виконували свою роботу, яка стосується перевірки зовнішнього вигляду будівель та ліквідації порушень правил благоустрою. Перевірка гральних закладів та подібних установ на питання легальності в компетенцію даної інспекції не входить. Все, що мали зробити інспектори на той момент  — залишити припис про порушення, а співробітники грального закладу неадекватно відреагували на таку штатну перевірку.

Усе, що відбувалося, було записано на робочі камери інспекторів. Відео було викладено у мережу, ознайомитися з матеріалами можна нижче.

Нагадаємо, раніше ми писали: Руслан Мороз заявив, що Благоустрій змусить приймати душ перед входом в громадський транспорт.

Теги: