У Дніпрі порушники правил паркування сплатили до міського бюджету понад два мільйони

З 1-го березня поточного року до міського бюджету надійшло понад два мільйони гривень шляхом штрафів за порушення правил паркування. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

За п’ять місяців Інспекцією з питань контролю за паркуванням було виписано штрафів на п’ять мільйонів гривень. Проте, якщо штраф оплачується у десятиденний термін, водії мають право на 50% знижку, тож до міського бюджету надійшло 2 250 000 гривень.

«З березня інспектори виписали 16 тисяч штрафів за порушення правил паркування, евакуювали на штрафмайданчик 700 автомобілів. Найчастіші порушення – паркування на пішохідних переходах і на зупинках громадського транспорту. Наша мета – навести лад у транспортній мережі міста, щоб водії не порушували чинні правила, і зараз ми бачимо позитивну динаміку», — повідомив начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Володимир Бацун.

Наразі у Дніпрі на всіх платних парковках встановлені паркомати, також сплату можна здійснити через мобільний додаток UNIP та «Приват24». У разі несплати на водія накладається штраф у 20-кратному розмірі вартості паркування. Безкоштовно паркуватися мають право люди з інвалідністю.

«Під час інспектування до мене часто підходять водії, просто перехожі, цікавляться. Я завжди готовий роз’яснити правила паркування. Деяким водіям допомагаю розібратися, як працюють паркомати або навіть встановлюю їм мобільний додаток для оплати та пояснюю, як ним користуватися. Так, це забирає багато часу, але краще запобігти порушенню. Якщо водій неправильно припаркувався та все ще знаходиться за кермом, я підходжу, пояснюю, у чому порушення, та прошу перепаркуватися. Найчастіше водії це розуміють і дякують за роз’яснення», — розповів головний спеціаліст-інспектор з паркування Віталій Мельник.

parkovka1

За п’ять місяців Інспекцією з питань контролю за паркуванням було виписано штрафів на п’ять мільйонів гривень

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі намагалися евакуювати автомобіль міського голови.

Теги: