У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів

Сьогодні, 3-го серпня, на Новому мосту поліція повністю заборонила рух для пішоходів та велосипедистів. Про це Відкритий повідомляє з місця подій. 

Сьогодні на Новому мосту повністю заборонили рух для пішоходів та велосипедистів. Це пов’язано із тим, що на переправі проводяться планові роботи з використанням шкідливих для життя та здоров’я людини речовин. Відомо, що рух повинні були заборонити ще вчора, 2-го серпня, але цього так і не відбулося. Працівники на мосту розповіли, що про перебіг подій усіх повідомлять трохи згодом. Зараз робітники перекладають гідроізоляцію, аби захистити споруду від шкідливого впливу води. Через це на Новому мосту відбувається випаровування небезпечних речовин. Наразі будівники пообіцяли, що роботи завершаться близько 21:00. Пізніше мешканці зможуть знову скористатися переправою. Слід зазначити, що безкоштовний річковий транспорт буде працювати тільки до восьмої години вечора, тому місцевим мешканцям необхідно планувати свій маршрут заздалегідь та обирати альтернативні шляхи. У той самий час через річку людей доправляють два кораблі. На лівому березі зібралася сила-силенна охочих скористатися послугою безкоштовного річковго транспорту.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 1

Сьогодні у Дніпрі повністю заборонили прохід по Новому мосту.

Зараз на Новому мосту працюють співробітники патрульної поліції та комунального підприємства «Муніципальна варта». Вони були викликані на місце подій для того, щоб не дозволяти місцевим мешканцям скористатися переправою. Усіх охочих дістатися з лівого берега Дніпра на правий та навпаки зупинили. Однак, як поліціянти не намагалися перешкоджати проходу — дехто все ж спробував  видертися на пішохідну доріжку. Деяких пішоходів патрульним вдалося піймати, але ті, хто їхав на власному транспорті, — змогли втекти.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 2

На місце події викликали співробітників поліції.

Слід нагадати, що рух Новому мосту у Дніпрі повністю перекрили для громадського та приватного транспорту вночі 18-го липня. Це було необхідно для того, щоб встигнути виконати усі роботи вчасно, тобто до дня міста — 14 вересня. Ремонтні роботи тривають, а у цей час у місцевих мешканців виникає багато проблем, пов’язаних із цим. Першого ж дня на мостах, якими могли скористатися автомобілісти, виникли затори. Через це містяни вирішили йти на роботу пішки. Після цього різні підприємства з метою популяризації свого бренду почали вигадувати різноманітні безкоштовні акції. Так, спочатку на Новому мосту з’явилися самокати та велосипеди. Місцеві мешканці дуже тішилися такою нагодою, тому що змогли швидше діставатися на роботу. А 24-го липня на Новому мосту встановили спеціальні знаки, які забороняли проїзд на самокатах та велосипедах.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 3

Вони намагаються перешкоджати проходу пішоходів, доки на переправі проходять ремонтні роботи з використанням шкідливих речовин.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 4

Однак, жоден зі співробітників не одягнув спеціальну маску, щоб захистити дихальні шляхи.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 5

Працівники пообіцяли, що дістатися з лівого берега Дніпра на правий по Новому мосту можна буде вже з 21:00.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 6

Але деякі містяни вирішили не чекати та скористатися переправою просто зараз, попри небезпеку.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 7

Зараз працюють всього два кораблі.

У Дніпрі повністю перекрили Новий міст для пішоходів - рис. 8

Охочих дістатися іншого берега зібралася велика черга.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі запланованого перекриття Нового мосту для пішоходів не відбулося.

Теги: