У Дніпрі пройде благодійний аукціон-продаж для збору коштів на ЗСУ

Студія живопису «Brush Hero» 26 травня у Дніпрі проведе благодійний аукціон-продаж, виручені кошти з якого підуть на допомогу ЗСУ. Картини та арт збирали зі всієї України.

Про це Відкритому розповіла викладачка студії «Brush Hero» Алевтина Ковтун. 

Алевтина Ковтун

Алевтина Ковтун

Вже цього четверга дніпряни та гості міста будуть купувати картини та арт, які перетворяться на обладнання для наших воїнів. Формат аукціону «тихий». Це означає, що не буде первинної ставки. Ви зможете обрати картину і запропонувати свою ціну, яка може «зіграти». Організатори відкрили сайт, щоб покупці заздалегідь могли ознайомитися з усіма лотами. Наразі їх 200. Також, за бажанням зробити свої перші ставки.  100% виручених коштів підуть на допомогу армії через біржу «Добродій».

«Просто уявіть, як це круто: не просто задонатити гроші (як ми це всі зараз робимо), а й отримати «бонус за добру справу» –  картину або прінт, якими будете потім насолоджуватися. Для тих, хто щє не мав досвіду купівлі картин та оздоблення ними будинку чи офісу, наш аукціон — просто супер-крутезна можливість нарешті «спробувати мистецтво». Кожний придбаний вами витвір мистецтва – це допомога нашій армії, це ще один тепловізор, дрон, каска та інші необхідні їм речі», – розповіла викладачка студії «Brush Hero» Алевтина Ковтун.

Наразі тривають останні приготування до заходу. Приймають вже роботи не тільки художників, а й скульпторів та навіть ескізи тату-майстрів.

У Дніпрі пройде благодійний аукціон-продаж для збору коштів на ЗСУ - рис. 1

Аукціон-продаж відбудеться 26 травня з 17:00 по 20:00. Локація Fabrika L (вул. Генерала Пушкіна, 1а). Для тих, хто не встигає на відкриття, організатори продовжили термін роботи аукціону до 28 травня.

«Художники не вміють тримати зброю, але ми вміємо тримати пензлі!», – підсумувала Алевтина Ковтун.

Деталі дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Бойцы 93-й ОМБр “Холодный Яр” рассказали о боях в Харьковской области (Видео).

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: