У Дніпрі пройде найбільша міжнародна конференція з гендерної політики

Науковці з 9 країн світу, урядова уповноважена з гендерної політики та представники міністерств зберуться на науковій конференції з гендерних питань у Дніпрі. Про це в інтерв’ю Відкритому розповіли помічниця ректора Ірина Грицай та проректорка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко.


10 та 11 червня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні: сучасні досягнення та перспективи». Вона присвячена 25-й річниці з дня прийняття Конституції України та 30-й річниці Незалежності України. До масштабної події планують долучитися науковці з 9 країн світу, урядова уповноважена з гендерної політики, а також представники профільних міністерств України.

«Метою проведення цієї події є створення професійного майданчику для відкритого діалогу, обміну думками, підбиття підсумків та визначення стратегічних напрямів державної політики з забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в сучасному світі. Такого рівня конференція на гендерну тематику в Україні проводитиметься вперше», — розповіла Лариса Наливайко.

«Науковці з 9 країн світу, та представники міністерств зберуться 10 та 11 червня у Дніпрі. Серед важливих гостей — урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко. Загалом конференція відбудеться в обєднаному форматі: хто має можливість — буде офлайн, частина учасників підключиться до сесій та круглого столу онлайн. Посилання для всіх, хто бажає спостерігати за перебігом конференції вже можна знайти на сайті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ», — говорить Ірина Грицай.

Також говорили про Навчально-наукову лабораторію дослідження проблем правового статусу внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У наметовому таборі поблизу Дніпра дітей навчають бути воїнами

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,