У наметовому таборі поблизу Дніпра дітей навчають бути воїнами

Про національно-патріотичне виховання та козацькі наметові табори в інтерв`ю Відкритому розповів отаман ГО «Координіційна Рада з питань розвитку козацтва Січеславщини», керівник ГО «Вільні Козаки», комендант Навчального Центру «Кодацька Січ» Микола Григоряк.

Виховання підростаючого покоління — один з пріоритетних напрямків діяльності ГО «Координаційної Ради з питань розвитку козацтва Січеславщини». Невід’ємна частина виховання — просвітницька діяльність, бо саме знання правдивої історії формує світогляд майбутніх державотворців, та захисників України.

«З прадавніх часів саме козаки були відважними воїнами-захисниками та мудрими державотворцями України. Сьогодні образ козака — це добровольці, захисники і всі воїни, які стримують ворога на підступах до Січеславщини та всієї України. Створивши один козацький табір для дітей учасників АТО в минулому році, ми отримали позитивні відгуки і запит на продовження. Важливо навчити дітей не лише тактичним навичкам, потрібно розповісти як, куди стріляти і головне, хто ворог, а хто — ні. Ми готуємо воїнів, але це не означає, що вони повинні воювати. Вони повинні бути духом воїнами, як справжні козаки. Вже другий рік за власною методикою ми навчаємо дітей віком від 6 до 14 років. Влітку проводимо таборування без гаджетів поблизу Дніпра, взимку періодично створюємо різні національно-патріотичні заходи — розказав Микола Григоряк.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У Дніпрі проведуть Велодень 2021: повна програма

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,