У Дніпрі школу знову ремонтуватиме «головний підрядник» ДніпроОДА

У Дніпрі за 7 150 019 гривень відремонтують їдальню та санвузли спеціалізованої школи №52, розташованої на житловому масиві Тополя-1. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Замовником тендеру став департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Згідно з тендерною документацією, ремонтні роботи мають бути проведені до 1 листопада 2019 року. Підрядник має розібрати кам’яну кладку простих стін із цегли, заповнити дверні прорізи готовими дверними блоками, влаштувати перегородки та встановити терморегулювальний клапан у санвузлах, установити опалювальні сталеві радіатори та вентилятори. У туалетах будуть встановлені умивальники з підведенням холодної та гарячої води, сушарки, дзеркала та шафи.

У тендері взяли участь компанії «Стройінвест» та «Компанія Платінум». Переможець тендеру — компанія «Стройінвест» — взяла участь у 134-х закупівлях і підписала 80 контрактів на загальну суму 1 330 974 207 гривень. З департаментом гуманітарної політики компанія уклала чотири договори на загальну суму 29 340 668 гривень. Найбільше контрактів фірма підписала з департаментом капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації — 38 на загальну суму 1 007 322 566 гривень. Кінцевим бенефіціаром фірми є Денис Островський.

Цього разу формальну конкуренцію «головному підряднику» Дніпропетровської обласної державної адміністрації склала «Компанія Платінум». У тендері на ремонт школи №100 конкурент «Стройінвесту» — підприємство «ДП Буд» зробило знижку майже в 3000 гривень. Цього разу в тендері на ремонт школи №52 «Компанія Платінум» «скинула» лише 254 гривні.

У Дніпрі школу знову ремонтуватиме «головний підрядник» ДніпроОДА - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що депутати Дніпропетровської облради призначили керівників комунальних установ.

Теги: