У Дніпрі відбудеться креативна квест-екскурсія

Стати учасником креативної квест-екскурсії пропонує дніпрянам та гостям міста Дніпропетровський художній музей. Про це повідомили на прес-конференції у Відкритому.

Стати учасником креативної квест-екскурсії пропонує дніпрянам та гостям міста Дніпропетровський художній музей. Три види квестів розраховані на відвідувачів різного віку – від п’ятирічної малечі до літніх людей.

«Якщо ви хочете ознайомитися з експозицією нашого музею, вам не обов’язково йти традиційним шляхом, коли прийшли та замовили оглядову екскурсію. Є значно цікавіші, креативніші форми. Квест – одна з таких форм. Найбільшою популярним зараз є квест з аудіогідом», — розповіла старша наукова співробітниця Дніпропетровського художнього музею Анастасія Шапошнікова під час прес-конференції в медіахолдингу Відкритий.

За словами пані Анастасії, ця інтелектуальна гра розрахована на відвідувачів віком від 12 років. Єдине, що треба мати із собою – ґаджет, за допомогою якого треба буде зчитувати QR-коди, розташовані біля експонатів музейної виставки.

Співробітники музею радять записуватися на квести на сторінці закладу у соцмережі Фейсбук або за телефоном 056 746 26 80.

У Дніпрі відбудеться креативна квест-екскурсія - рис. 1

Теги: