У Дніпрі випала місячна норма дощу

Якою буде погода у серпні та на початку осені? У неділю за 12 годин на окремих територіях області випала місячна норма дощу. Про це в прес-центрі медіахолдингу Відкритий повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру гідрометеорології Василь Гринчак.

«29-31 липня висотний циклон, розташований на території північного Уралу, був настільки обширний, що розповсюдився і на територію України та Дніпропетровської області зокрема. Тож погода мала нестійкий характер. З 1-го по 3-тє серпня погода мала антициклональний характер, тобто було тепло і, здебільшого, без дощів. Однак 2-го серпня ми вже дали штормове попередження. І минулими вихідними, зокрема, 4-го серпня, на нас чекали сильні дощі, грози, сильні пориви вітру, шквал. Опади випали не скрізь рівномірно, але всюди – практично місячна норма, а подекуди – і більше», — розповів метеоролог.

Низька для літа температура протримається сьогодні вдень та вночі. А от вже від завтра на нас знову чекає тепла погода, запевняє Василь Гринчак. До кінця цього тижня опадів не більше не буде. Однак, за прогнозами метеорологів, у серпні Україною ще може пройти циклон, який спостерігали минулими вихідними. Попри все, попереду на українців чекає теплий оксамитовий сезон наприкінці вересня.

У Дніпрі випала місячна норма дощу - рис. 1

Теги: