У Дніпрі витратять 7,5 мільйона гривень на ремонт школи

У Дніпрі за 7 438 354 гривні відремонтують їдальню та санвузли спеціалізованої школи №111 з поглибленим вивченням природничо-математичних дисциплін. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Замовником тендеру став департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.  Згідно з тендерною документацією, ремонтні роботи мають бути проведені до 1 вересня 2020 року. Підрядник має розібрати кам’яну кладку простих стін із цегли, заповнити дверні прорізи готовими дверними блоками, влаштувати перегородки та встановити терморегулювальний клапан у санвузлах, установити опалювальні сталеві радіатори та вентилятори. У туалетах будуть встановлені умивальники  з підведенням холодної та гарячої води, сушарки, дзеркала та шафи.

У тендері взяли участь компанії «Стройінвест» та «Елін плюс». Остання компанія запропонувала меншу вартість виконання робіт, ніж її конкурент, однак була дискваліфікована. Причиною такого рішення департаменту стала невідповідність документів претендента у підрядники. Зокрема, у компанії «Елін плюс» відсутні будь-які документи, які підтверджують наявність у фірми пересувного стрілочного крана, одноківшевого екскаватора, автомобіля вантажопідйомністю не менше п’яти тонн.

Переможець тендеру — компанія «Стройінвест» — взяла участь у 134-х закупівлях і підписала 80 контрактів на загальну суму 1 330 974 207 гривень. З департаментом гуманітарної політики компанія уклала чотири договори на загальну суму 29 340 668 гривень. Кінцевим бенефіціаром фірми є Денис Островський.

У Дніпрі витратять 7,5 мільйона гривень на ремонт школи - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що тендер комунального підприємства Дніпра потрапив під «приціл» Держаудитслужби.

Теги: