У Дніпрі визначили переможців конкурсу електронних колажів “Конституція дала мені право”

До Дня конституції України був оголошений міський заочний конкурс електронних колажів “Конституція дала мені право на..”. Про що пишуть та малюють діти та хто став переможцем конкурсу, розповідали у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

З 15 по 30 червня 2020 року  позашкільний навчальний заклад «Міський дитячо-юнацький центр «Бригантина» Дніпровської міської ради та позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький центр» Дніпровської міської ради проводили дистанційний міський заочний конкурс електронних колажів «Конституція дала мені право на…» з нагоди 24-ї річниці Конституції України.

“Під час карантину робота позашкільних закладів не могла зупинитись. Ми шукали нові підходи та способи, як залучити дітей до навчання. Саме тому виникла ідея провести цей конкурс. Таким чином діти вивчали наш Основний закон, думали та аналізували. А також розвивали свої творчі здібності,” – розповідає в.о директора юнацького центру “Бригантина” Олександр Шураєв. 

DSC 0034

Конкурс проводився для усіх мешканців м. Дніпро віком від 10 до 17 років. Близько 800 дітей надіслали на конкурс свої роботи. Це були вірші, малюнки про Конституцію України. Колажі діти виконували в електронному вигляді. А суддями виступили користувачі фейсбук.

“Голосували за роботи дітей не досвідчені члені жюрі, а звичайні люди, мешканці Дніпра. Саме це робить наш конкурс неупередженим та відкритим,” – сказав пан Олександр. 

Перемогла в конкурсі 13-річна Тетяна Каретник. Дівчина є вихованкою гуртка “Сокіл”(Джура). І змагалася за перемогу з підтримкою свого вихователя Павла Дінця.

DSC 0032

“Я з радістю відгукнулася на конкурс. Адже давно пишу вірші та хочу розповісти про свої думки і мрії. На перемогу не розраховувала. Проте, коли побачила скільки вподобайок зібрав мій колаж, дуже зраділа,” – розповіла переможниця конкурсу Тетяна. 

У студії телеканалу “Відкритий” Тетяні вручили диплом переможця та привітали з першим місцем у конкурсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Днепре проходят спортивные занятия для пенсионеров (ФОТО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,