У Дніпрі водії маршруток намагаються уникнути перевірок – Відкритий

У Дніпрі водії маршруток намагаються уникнути перевірок

У Дніпрі водії маршруток відправляють свої транспортні засоби на ремонт, щоб уникнути перевірок. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення активіста Івана Васючкова у Facebook.

«9-10-й дні перевірок. «Перемога» і Придніпровськ. І нові лідери антирейтингу — маршрути 19 (119) і 18. Думаю там працюють найгірші машини в місті. Обслуговує обидва маршрути компанія відома городянам по слову Lotsman. Одночасно і найкраща (оскільки багато великих автобусів) і найгірша (судячи по 19 і 18 маршрутах) з обслуговування в місті. Їм буде запропоновано протягом трьох тижнів або замінити рухомий склад, або відмовитися від обслуговування маршрутів 19 (119) і 18. Майже десяток машин на цих маршрутах не набрали навіть 1 бал. До речі, на час інвентаризації з 20+ машин на 19 (119) маршруті з’їхало «на терміновий ремонт» десяток. Переглянути змогли тільки 11», — написав він.

Також ми повідомляли, що перевірка рухомого складу міських маршруток виявила оголені дроти, відламані сидіння та несправні люки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі під час акції протесту активісти викинули «Авакова» на смітник.

Теги:

Оцените этот материал: