У Дніпрі під час акції протесту активісти викинули «Авакова» на смітник – Відкритий

У Дніпрі під час акції протесту активісти викинули «Авакова» на смітник

Сьогодні, 28-го серпня, у Дніпрі активісти влаштували протестну акцію проти Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, під час якої викинули манекен із його обличчям на смітник. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні, 28-го серпня, близько 19:00 на акцію протесту проти Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова біля стін Дніпропетровської обласної державної адміністрації зібралися представники різних громадських організацій та містяни. Загалом, підтримати цей захід прийшло близько тридцяти осіб.

Ця подія привернула увагу представників засобів масової інформації. Вони фіксували усе, що відбувалося на свої прилади фото- та відеофіксації. Одні активісти прийшли з плакатами, на яких було написано «Аваков, геть із влади», а інші — принесли манекен з обличчям Арсена Авакова, який потім викинули на смітник, пояснюючи свої дії тим, що саме так очільник МВС має завершити свою кар’єру. Згодом цей протест підтримали ще люди в балаклавах, які почали застосовувати димові шашки.

Зазначимо, що аналогічна акція відбулася біля Офісу Президента в Києві. У столиці активісти вимагали від голови держави не призначати у новому уряді Арсена Авакова на жодну з посад. Акція протесту виявилася масштабною та зібрала кілька сотень українців.

Слід нагадати, що раніше у багатьох українських містах, зокрема і в Дніпрі, відбулися різноманітні акції проти Міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова. Активісти вимагали негайного звільнення очільника МВС із займаної посади. Однією із головних причин, яка стала останньою краплею у чаші терпіння громадян, була смерть п’ятирічного Кирила Тлявова — хлопчика, який постраждав від рук поліціянтів. Подія сталася у Переяславі-Хмельницькому, тоді дитина отримала вогнепальні поранення, які були несумісні з життям.

Так, тоді під стінами будівлі управління поліції у Дніпропетровській області зібралося близько 50-ти містян. Біля входу до приміщення люди розгорнули транспарант із підписом «АВАК-OFF», написали на асфальті червоною фарбою слово «Вбивці» та запалили фаєри.

Паралельно із цим була створена петиція до Президента України Володимира Зеленського з вимогою звільнення Арсена Авакова. Це звернення підтримали 25 663 підписанти із 25 000 необхідних. Після цього її повинен був розглянути голова держави та надати відповідь автору петиції.

Володимир Зеленський відповів на звернення українців з приводу відставки міністра внутрішніх справ України пана Арсена Авакова. Він зазначив, що не може виконати їхнє прохання через те, що за Конституцією це входить до повноважень Верховної Ради.

Сам же Арсен Аваков прокоментував цю ситуацію та сповістив громадськість про своє рішення щодо цього питання. Він вирішив, що смерть дитини не є приводом для відставки.

Сьогодні о 19:00 відбулася акція проти Арсена Авакова.

Активісти принесли з собою манекен із фотографією Авакова на місці обличчя.

Дехто взяв плакат із красномовним висловом.

Усе, що відбувалося, фотографували активісти та містяни.

До манекена прикріпили світлину Арсена Авакова з домальованими рогами.

Громадяни вигукували: «Аваков — чорт! Геть із влади».

«Аваков» на смітнику

 

Люди в балаклавах підпалювали димові шашки.

На місце акції протесту прибули поліціянти, які спостерігали за тим, що відбувається.

Також біля будівлі знову розгорнули транспарант із написом «АВАК-OFF».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський вимагає від Авакова звільнення генерала Глуховері.

Теги:

Оцените этот материал: