У Дніпрі з’явилася гігантська «залізна людина»

На одній із вулиць Дніпра нещодавно з’явилась «залізна людина». Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

У Дніпрі, на вулиці Гоголя встановили гігантську скульптуру «залізної людини». Ідеєю цього витвору є те, що людина не повинна стояти на місці, тому що життя швидкоплинне. Необхідно рухатися вперед і розвиватися. Біля ноги скульптури є підпис «Еволюція свідомості/ революція мислення». Відомо, що створили скульптуру двоє братів близнюків — Микита та Єгор Зігура — мешканці Дніпра, які стали відомими навіть за межами нашої країни.  Так вони вирішили привернути увагу людей до цього питання.

Крім того, з’явився відеоролик, у якому можна побачити схематичне зображення процесу створення скульптури. У ньому  прозвучала знаменита фраза Ніла Армстронга, який був командиром корабля Apollo 11 і першим землянином, який зійшов на поверхню супутника Землі: «Це маленький крок для людини, але величезний стрибок для людства».

zheleznyj chelovek skulptura02

У Дніпрі на вулиці Гоголя з’явилася величезна скульптура.

zheleznyj chelovek skulptura

Арт-об’єкт створений з різноманітних металевих частин.

zheleznyj chelovek skulptura04

Скульптура зображена у русі.

zheleznyj chelovek skulptura01

Ідеєю витвору є постійний розвиток.

zheleznyj chelovek skulptura05

Арт-об’єкт повинен привернути увагу громадськості…

zheleznyj chelovek skulptura03

…та, можливо, змінити їхню свідомість.

Слід нагадати, що нещодавно у Дніпрі на проспекті Пушкіна коштом громадськості відкрили унікальний арт-об’єкт. Архітектурна композиція є частиною проєкту «Двісті зелених куточків міста» та поєднує у собі багато українських символів. Серед них можна побачити золоту рибку, яка нібито повинна здійснювати мрії містян.

Пізніше у дніпровському сквері Героїв з’явилися металеві фігури, які нагадують силуети людей. Серед цих конструкцій можна впізнати й молоду дівчину, яка стоїть зі стаканчиком кави; чоловіка, який дивиться у телефон; фотографа, сконцентрованого на роботі, а також бабусю з пакунками. Однак, усі скульптури «розстріляних людей» були навмисно пошкоджені задля того, щоб показати наслідки війни.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у дніпровському сквері Героїв з’явилися «розстріляні» люди.

Теги: