У Дніпрі запрацювала безкоштовна адвокація для жінок | Відкритий

У Дніпрі запрацювала безкоштовна адвокація для жінок

 

Куди звертатися жінкам, які постраждали від домашнього насильства та де отримати фахову адвокатську допомогу, розповідала експертка з питань протидії насильству Людмила Коломоєць у персцентрі телеканалу “Відкритий”. 

У нашому місті впроваджено чимало проєктів, які допомагають жінкам, що постраждали від домашнього насильства. Серед них важливе місце посідає проєкт “Пані патронеса”. Він об’єднав 8 громадських та міських організацій, які мають кожен свій напрямок роботи, щоб в екстреному порядку допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства.

“Це онлайн група, ми цілодобово один з одним на зв’язку і швидко реагуємо на звернення про допомогу. Наш телефон 099 632 77 01,” – розповідає   Людмила Коломоєць.

23 червня Дніпровська міська рада ухвалила рішення виділити кошти на облаштування притулку у Дніпрі для постраждалих від домашнього насильства.

“Жінки та діти мають розуміти, що є люди, які готові їм допомогти. Шелтери, звісно, не вирішують усіх питань. І саме для цього ми зібрали фахівців різних напрямків – психологів, соціальних робітників та адвокатів. Якраз адвокатський супровід жінок – найнеобхідніший на сьогодні. І ми надаємо його безкоштовно”, – сказала пані Людмила.

У Дніпрі за 2019 рік зафіксовано 14 тис. звернень на лінію «102» щодо домашнього насильства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Каменском на Грушевского 3-летний малыш выпал из окна 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги:

Оцените этот материал: