Віддавати дітей на танці можна з 2 років, — хореограф із Дніпра

З самого малечку більшість батьків віддає своїх дітей на заняття транцями. Тренери переконані, що це правильний крок у процесі виховання. Причому почати займатися хореографією можна з двох років.

Про це розповіла в пресцентрі Відкритого хореограф Анна Іонас.

Танці поєднують у собі багато процесів. Малюку одночасно треба слухати музику та робити правильні рухи, відчувати власне тіло, слідкувати за викладачем. Саме хореографія сприяє фізичному, естетичному та психічному вихованню дитини.

«У малюка поліпшується тонус тіла, гнучкість, мускулатура, з’являється гарна постава та координація рухів. Танець розвиває рівновагу, пам’ять, мову тіла та навіть посилює дисципліну. Окрім цього малеча постійно спілкується: між собою, з викладачем, із глядачами. Такі навички комунікації допомагають людині в дорослому житті швидше налагоджувати зв’язки з оточуючим світом», — розповідає Анна Іонас.

Віддавати дітей на танці можна з 2 років, - хореограф із Дніпра - рис. 1

Серед вихованців Анни були діти віком 2,5 років. Таку малечу навчають робити елементарні рухи: кроки та оплески в долоні. Це не лише стимулює фізичний розвиток, а й розвиває пам’ять.

«Ну і звичайно самодисципліна. Танці – це не суворий спорт, але вони виховують характер. Якщо займатися з такого крихітного віку, то згодом дитина росте вихованішою, їй знайоме поняття самоконтролю», — акцентує хореограф.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре ко Дню донора устроили забег | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,