У Дніпрі запускають програму «Безпечна школа»: привілеї для учнів, батьків і вчителів

З початком навчального року школярі Дніпра отримають учнівський квиток нового зразка. Пільговий проїзд і знижки в кінотеатрі – це лише поверхові переваги, які отримають учні. Детальніше про програму «Безпечна школа» у пресцентрі Відкритого розповів спеціаліст департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Артем Трапезніков.

Комплексну програму «Безпечна школа» вже впровадили у Дніпрі. Школярі отримають учнівський квиток формату ID-карти, який стане першим офіційним документом підтверджуючим особу. Завдяки ньому учні міста зможуть безкоштовно користуватися всім електротранспортом протягом року (навіть у період канікул), а також отримають пільги в маршрутному таксі. На відвідування муніципальних державних музеїв, театрів, кіно, філармоній та розважальних центрів – знижка.

Програма передбачає створення електронного кабінету кожного учня. У ньому можна дізнаватися розклад занять і домашні завдання. Батьки матимуть змогу відслідковувати там всі оцінки дитини. Якщо у навчанні будуть зміни – на месенджер (Телеграм, Вайбер або Фейсбук на вибір) приходитимуть оповіщення. У департаменті відмічають, що важливим плюсом є електронні опитування батьків.

«Це сприятиме зникненню стінки між батьками, адміністрацією школи та департаментом. Наприклад, ми проводимо опитування: чи влаштовує вас харчування в шкільній їдальні? І якщо ні, ми будемо намагатися розібратися – усунути проблему. Також ми дізнаватимемося як батьки реагують на різні зміни, що їх не влаштовує в освітньому просторі. Це дуже важливий момент комунікації», — пояснює Артем Трапезніков.

IMG 0681 e1598621177171

У школах будуть турнікети. Зараз вони встановлені у 38 навчальних закладах міста, а до 15 вересня турнікети з’являться ще в 40-а школах Дніпра. Хлопці та дівчата прикладатимуть до них свій учнівський квиток. Цей момент буде фіксуватися. Батькам приходитимуть оповіщення, що дитина прийшла до навчального закладу і пішла з нього.

Заповнити анкету для реєстрації можна на сайті або в офлайн-режимі з директором чи учителем.

Читайте также: МОЗ: сколько медицинских масок понадобится ученикам в течении дня | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,