У Дніпрі знайшли компроміс із власниками пуфів на Січеславській Набережній

У Дніпрі розв’язали питання із власниками точок із пуфами на Січеславській Набережній. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на публікацію на сторінці у Facebook начальника інспекції з питань благоустрою Руслана Мороза.

Руслан Мороз розповів, що інспекція з питань благоустрою зобов’язала підприємців, які розставляють мішки для відпочинку на газонах, провести відновлення трав’яного покриття, яке пошкоджено після їх експлуатації.

«Їхнім коштом. Якість і приживлюваність проконтролюємо. Іноді потрібні компроміси, серед молоді зараз дуже популярний цей вид відпочинку«, — написав Руслан Мороз.

Нагадаємо, що навколо таких точок на Січеславській Набережній розгорнулися справжні протистояння. Так, 14-го червня в Дніпрі, відбулася акція протесту, в ході якої були зламані столи й зіпсовані пуфики, розміщені напроти одного із розважальних закладів. На акцію протесту люди вийшли у зв’язку з тим, що їм заборонили вести підприємницьку діяльність, а точніше тримати свої точки з пуфиками, оскільки вони не мають на це дозвільних документів. Наразі усі пуфи повернулися на колишнє місце.

puf

Теги: