У Дніпропетровській області сумнівна фірма відремонтує сквер за 3,4 мільйона гривень

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради провів тендер на ремонт скверу по вулиці Глаголєва. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Згідно з тендерною документацією, у сквері влаштують підстильні та вирівнювальні шари з доменного сталеплавильного шлаку, покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів брукування, встановлять 35 лавок та урн, а також паркан. Ремонтні роботи мають бути виконані до кінця року.

Початкова ціна тендеру склала 3 500 000 гривень. У закупівлі взяли участь компанії «Дніпро-інвестгруп» та «Буд-рем сервіс». Переможцем стало підприємство «Дніпро-інвестгруп», яке запропонувало меншу вартість.

Компанія заснована 9 квітня 2012 року. Кінцевими бенефіціарами підприємства є Володимир Васін та Геннадій Хомутенко. Компанія брала участь у трьох тендерах департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради 9 731 158 гривень. У інших публічних закупівлях юридична особа участі не брала. Компанія має статутний капітал у розмірі 1000 гривень та 58 видів діяльності. Ці фактори можуть свідчити, що підприємство є фіктивним.

Цікаво, що компанія «Буд-рем сервіс» була суперником в усіх трьох переможних для «Дніпро-інвестгруп» тендерах. Компанія була заснована у 2016 році. Однак вона також має статутний капітал 1000 гривень та завелику кількість видів діяльності (42), що відповідно до рекомендацій Національного банку України може свідчити про фіктивність фірми. «Буд-рем сервіс» взяла участь у 78 закупівлях, з яких одержала перемогу в 55 на загальну суму 10 469 698 гривень. Найбільша кількість підписаних контрактів у підприємства саме з департаментом житлово-комунального господарства — 50 на загальну суму 9 821 232 гривень.

У Дніпропетровській області сумнівна фірма відремонтує сквер за 3,4 мільйона гривень - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кабмін доручив знизити тарифи на електроенергію.

Теги: