Кабмін доручив знизити тарифи на електроенергію

Глава Кабінету міністрів України Володимир Гройсман доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, знизити тарифи на електроенергію для промисловості. Про це Відкритий дізнався з повідомлення РБК-Україна

Гройсман зазначив, що відповідний проєкт акту про зниження тарифів має бути підготовлений до наступної середи.

«Я пропоную урядове доручення НКРЕКП та Міненерго врегулювати питання ціни [електроенергії, — ред.] для промисловості у зв’язку з впровадженням ринку електричної енергії. І хай збирається це НКРЕКП, хай розглядає це питання, хай зменшують ці тарифи, це їхнє повноваження, хай не включають нам дурня», — сказав глава уряду.

Також Гройсман вимагає від Міністерства енергетики та НКРЕКП прийняти всі необхідні нормативно-правові акти у межах своїх повноважень для того, щоб знизити ціни на електричну енергію для підприємців у країні.

«І це не тільки я вимагаю, а вимагає ще й президент України… До наступної середи проводьте наради, формуйте проєкт акту. Якщо зміни якісь треба зробити у наступну середу — ми це зробимо», — додав Гройсман.

Нагадаємо, раніше ми писали, що під будівлею «Укренерго» в Києві зібралися співробітники Запорізького та Нікопольського заводів феросплавів, а також ПАТ «ДніпроАзот». Контрольовані олігархом Ігорем Коломойським заводи за допомогою акцій протесту домоглися судового рішення, що встановлює для них пільгові тарифи.

Теги: