У Дніпропетровській області військові можуть пройти оздоровлення у сучасних реабілітаційних центрах

У Дніпропетровській області військові мають можливість покращити стан власного здоров’я у двох сучасних реабілітаційних центрах. Від початку 2019 року в них безкоштовно оздоровилися понад сімсот військовослужбовців. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби обласної державної адміністрації. 

«В області діють два реабілітаційні центри для учасників АТО – у Дніпрі та селі Новотроїцькому Новомосковського району. Там – сучасне фізіотерапевтичне обладнання, зали лікувальної фізкультури, дбайливий висококваліфікований медперсонал і психологи. Усі послуги – безкоштовні», – розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

У реабілітаційному центрі у Дніпрі цьогоріч вже пролікувалися понад 560 демобілізованих бійців. Для військових є можливість пройти такі процедури: підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія та арт-терапія.

У центрі реабілітації на базі курорту «Солоний лиман» оздоровлюються учасники АТО з порушеннями опорно-рухового апарату. З початку 2019-го заклад прийняв вже майже 150 бійців. Для них – гідромасаж, мінеральні ванни, гідролазерний душ, а також лазерна, ультразвукова та магнітотерапія. У чотирьох залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери та дошки Євмінова.

«До реабілітації у закладах підходять комплексно. Медикаментозне лікування поєднують із консультаціями психіатра і психолога, фізіопроцедури – з лікувальною фізкультурою. Хлопцям допомагають одужувати комфортні умови та майже домашню обстановку, – додали в управлінні. 

Зазвичай курс реабілітації триває від 17 до 21 дня. За направленням необхідно звернутися до сімейного лікаря.

1234

Нагадаємо, раніше ми писали, що військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США.

Теги: