У поліції нагадали про відповідальність за порушення правил полювання

У поліції нагадали, що полювання заборонено у заповідних зонах та у Петриківському районі Дніпропетровської області. Про це сьогодні, 31 липня, під час брифінгу в управлінні обласної поліції розповів начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Андрій Алексєєнко.

За словами працівника поліції, під час полювання мисливці повинні при собі мати дозвіл на право зберігання зареєстрованої на їх ім’я зброї, посвідчення мисливця, картку контрольного відстрілу дичини, а також посвідчення члена Українського товариства мисливців та рибалок.

Андрій Алексєєнко зазначив, що на сьогодні на території Дніпропетровської області зареєстровано 47 000 власників мисливської гладкоствольної зброї, серед них – 26 000 мисливців. За порушення правил зберігання зброї передбачена адміністративна відповідальність за статтями 85 (порушення правил використання об’єктів тваринного світу), 191 (порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів) та 192 (порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також Андрій Алексєєнко додав, що протягом сезону полювання поліціянти спільно з громадськістю проводитимуть рейдові заходи на території мисливських угідь, під час яких перевірятимуть наявність необхідних документів на зброю та на право полювання.

У поліції нагадали про відповідальність за порушення правил полювання - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі водії вигадали спосіб паркуватися безкоштовно.

Теги: