У Службі порятунку Дніпропетровщини збільшується кількість жінок на керівних посадах

Про стратегію Служби порятунку для забезпечення гендерної рівності в інтерв`ю Відкритому розповіла речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, тренерка з першої допомоги Дар’я Гречищева.

 «Через гендерні стереотипи та дискримінацію, жінки рідко призначаються на вищі керівні посади та значно рідше просуваються по службі. Такий дисбаланс у надзвичайників залишається проблемним питанням. Нині ситуація поступово змінюється, і Служба порятунку працює над забезпеченням рівних прав та можливостей чоловіків та жінок. Нещодавно було підписано Меморандум спільної роботи з громадською організацією ГО «Gender Stream» для розробки спільної стратегії в напрямку «Гендерні проблеми сектору безпеки», — розказала Дар’я Гречищева.

Також говорили про безпечні розваги, виставки, акції та інші креативні варіанти нагадування Служби портятунку про важливість дотримання правил безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Як перевірити якість повітря у Дніпрі та подати скаргу на забруднення?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: