У «Слузі народу» назвали реакцію Бужанського неетичною та вибачились

Партія «Слуга народу» назвала неприпустимими слова депутата Максима Бужанського, який назвав журналістку «тупою вівцею», але при цьому закликав засоби масової інформації не ображати народних депутатів. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу партії.

Майбутній нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський назвав журналістку «Нового Часу» Ольгу Духнич «тупою вівцею», а саме видання — «одіозним ЗМІ».

У партії «Слуга народу» висловлювання депутата засудили:

«Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу «Новое Время». Керівництво партії та фракції «Слуга Народу» принесло пані Духнич вибачення», — повідомили у прес-службі.

На думку партії, реакція обраного у Дніпрі мажоритарника Максима Бужанського була хоч і неетичною, проте «достатньо зрозумілою» на оцінювальні судження стосовно особистих почуттів, які він нібито має до СРСР та певних українських політиків. Тому у прес-службі попросили журналістів надалі утримуватись від оцінювальних суджень та не сприяти «наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків».

У свою чергу Ольга Духнич підтвердила, що голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вибачився. Крім того, журналістка наголосила, що свої висновки про «ностальгію Бужанського за СРСР» вона зробила, аналізуючи пости депутата у Facebook.

picture2 partiju sluga nar 353679 p0

Нагадаємо, раніше ми писали, що українська гривня на початку тижня «зміцнилася».

Теги: