У «Слузі народу» пообіцяли розібратися з вбивством трьох фермерів у Дніпропетровській області | Відкритий

У «Слузі народу» пообіцяли розібратися з вбивством трьох фермерів у Дніпропетровській області

Майбутній голова правоохоронного та аграрного комітетів новообраної Верховної Ради обіцяють розібратися з трьома вбитими у дніпропетровську фермерами. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку голови Агро-Продовольчої Ради Івана Слободяника в соціальній мережі Facebook.

За останні три місяці в Дніпропетровській області загадковим чином загинули троє власників великих сільськогосподарських підприємств. Незадовго до або через деякий час після трагедій господарства загиблих загадковим чином перереєстрували.

Зокрема, у 2016 році загинув власник фермерського господарства «ДАР» Василь Дарадуда. Успадкувати підприємство законні спадкоємці змогли в травні цього року. Для цього сім’ї довелося пройти через замах на життя і смерті своїх близьких. Законні спадкоємці впевнені, що причина в бажанні кандидата в народні депутати Вадима Нестеренка заволодіти фермерським господарством «ДАР».

«Сьогодні провели зустріч з майбутніми головами аграрного та правоохоронного комітетів Верховної Ради: Миколою Сольским та Денисом Монастирським, а також майбутнім нардепом Мар’яном Заблоцьким. На зустрічі були представники трьох постраждалих господарств — «Кондратюк», «Дар» та «Карат плюс», голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області. За результатами обговорення ми домовились, що Микола Сольский та Денис Монастирський візьмуть на особистий контроль конкретні завдання по Генпрокуратурі, МВС та Мін’юсту щодо справ по цим господарствам, тобто там, де відбувається саботаж, розслідування чи халатність. Кінцевим результатом має стати як повернення власності, так і покарання злочинців», — написав він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі жінка їздила у трамваї за пенсійним посвідченням ДНР.

Теги:

Оцените этот материал: