У виші Дніпра облаштують інноваційну аудиторію

У Дніпрі облаштовують інноваційну аудиторію, в якій офлайн і онлайн навчання не буде відрізнятись. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів професор кафедри інноваційного менеджменту, проректор з міжнародної діяльності університету імені Альфреда Нобеля Володимир Момот.

«Дистанційне навчання було для всіх викликом, але університет імені Альфреда Нобеля перейшов на онлайн-викладання на другий день запровадження карантину. Ми отримали важливий досвід і зараз створюємо умови дистанційної освіти, яка не буде відрізнятись від звичайного навчання офлайн. Технічно проєкт створений і готовий до реалізації. Ми обрали забезпечення аудиторії: спеціальні камери для відстеження викладача, графічні планшети. Ми навіть вигадали можливість організації колективних обговорень між студентами, які знаходяться в аудиторії та які підключені онлайн. Однак через запровадження карантину реалізація цього проєкту трохи відтермінована», — розповідає Володимир Момот.

Також говорили про прогнози та розвиток пандемії COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Освітня реформа у Дніпрі: 30 шкіл не будуть набирати першокласників

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,