Освітня реформа у Дніпрі: 30 шкіл не будуть набирати першокласників

У Дніпрі реформують освітні заклади та готують проєкт мапи ліцеїв та гімназій, відповідно до вимог реформи освіти. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олена Яковенко.

У Дніпрі готуються до перепрофілювання шкіл і створили проєкт мапи ліцеїв та гімназій, який найближчим часом мають затвердити у міськраді.

«Зараз змінились типи освітніх закладів і тому усі школи, НВК та об’єднання планують перепрофілювати на початкові школи, гімназії та ліцеї. Оскільки через три роки ліцеї не зможуть мати початкової школи, у вересні 2021 року ці заклади вже не будуть набирати першокласників. Таких шкіл у Дніпрі приблизно 30. Однак не варто переживати, оскільки в гімназіях, де будуть навчатись діти з 1 по 9 класи, буде збільшено кількість перших класів. Окрім цього там може бути присутній дошкільний структурний підрозділ (дитячий садок)», — розказала Олена Яковенко.

Також говорили про роз’яснювальні зустрічі з батьками школярів, які проводить департамент гуманітарної політики у школах Дніпра задля обговорення розпочатих реформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дизайнери розпочали розробку дизайн-коду вулиць Дніпра

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

 

Теги: , ,