У Зеленського розповіли, коли Рада зможе перейти на нову систему голосування – Відкритий

У Зеленського розповіли, коли Рада зможе перейти на нову систему голосування

За зимові канікули Верховна Рада зможе перейти на нову систему голосування «Рада-4». Про це Відкритий дізнався з повідомлення представника Президента України у Верховній Раді Руслана Стефанчука перед засіданням підготовчої депутатської групи. 

«Сьогодні ми уже ставимо питання про запропонування «Рада-4», бо «Рада-3» сенсорна кнопка, то це реакція на тепло, а коли ми говоримо про «Раду-4», ми повинні говорити як раз про реакцію на відбиток пальця», — сказав Стефанчук.

Як зазначає Стефанчук, така система голосування буде впроваджуватися з дотриманням усіх технічних норм.

«Ми вже зараз ведемо переговори з Інститутом прикладної математики, який відповідає за усі ці речі, і з юридичними (службами – ред.), які повинні підготувати зміни до регламенту, які дадуть можливість голосувати народним депутатам з використанням цієї системи.  Я думаю, що десь упродовж пів року. Це не від нас залежить, це питання технічне, тому що його треба розробити, сертифікувати, впровадити, завести до Верховної Ради. Дуже сподіваюся, що за зимові канікули ми зможемо перейти на абсолютно нову систему функціонування», — зазначив Стефанчук.

Нагадаємо, раніше ми писали, що команда Зеленського стежитиме за однопартійцями за допомогою «Великого брата».

Теги:

Оцените этот материал: