18-річна дзюдоїстка з Дніпра виборола срібну медаль на турнірі в Португалії

Срібною призеркою турніру з дзюдо серії Grand Prix стала 18-річна дніпрянка Єлизавета Литвиненко.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо України.

В португальській Алмаді відбувся дебютний в новому сезоні турнір серії Grand Prix, в якому взяли участь понад 540 дзюдоїстів з 81 країни світу, серед яких 16 представників збірної України. У підсумку за три змагальні дні скарбничка збірної України поповнилася срібною нагородою. Її завоювала 18-річна дніпровська спортсменка Єлизавета Литвиненко у категорії до 78 кг.

На стадії чвертьфіналу вона здолала представницю Косово Лоріану Куку. Поєдинок тривав більш ніж 11 хвилин. У півфіналі менш ніж за хвилину завдяки ефектному кидку на іппон перемогла титуловану британку Емму Рейд. Але у фіналі поступилася спортсменці з Португалії Патріції Сампайо.

18-річна дзюдоїстка з Дніпра виборола срібну медаль на турнірі в Португалії - рис. 1

За крок від нагороди на турнірі в заключний день турніру зупинився й Антон Савицький (до 100 кг). На другий день вибули зі змагань Наталія Чистякова та Гєворг Манукян. Підсумкове 7 місце на турнірі посів Артем Лесюк (до 60 кг) та Яків Хаммо (понад 100 кг). У категорії до 73 кг два вдалі бої провів 20-річний Владислав Казіміров.

В свою чергу Богдан Ядов, Каро Марандян (до 66 кг), Олександр Кошляк (до 73 кг), Анастасія Чижевська (до 57 кг), Анастасія Антіпіна (до 63 кг), Юлія Курченко (до 78 кг), а також Руслана Булавіна та Христина Гоман (понад 78 кг) завершили боротьбу вже у стартових для себе раундах на турнірі.