Дзюдоїстка з Дніпра здобула “золото” Європейського юнацького олімпійського фестивалю

18-річна дзюдоїстка з Дніпра Єлизавета Литвиненко здобула “золоту” медаль на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у ваговій категорії до 78 кілограмів.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Дзюдоїстка з Дніпра здобула "золото" Європейського юнацького олімпійського фестивалю - рис. 1

Єлизавета Литвиненко

Змагання розпочалися у місті Банська Бистриця (Словаччина) ще 24 липня. Турнір дзюдоїстів же стартував за 2 дні і завершився 29 липня. Саме в останній день на татамі вийшла Ліза та здобула золоту медаль.

Шлях до перемоги дзюдоїстка з Дніпра почала з чвертьфіналу, де виявилася сильнішою за представницю Німеччини Матильду Наймейєр.

Далі Литвиненко розібралася з португалкою Фабіа Консейсао, а у фіналі із представницею Ізраїлю Юлі Мішинер. Усі поєдинки Єлизавета завершила чисто.

Зазначимо, що зараз молода спортсменка проводить просто фантастичний сезон. З початку року Ліза виграла юніорський Кубок Європи в Афінах, потім стала бронзовою призеркою дорослого турніру European Open у Мадриді. І ось тепер тріумфувала у Словаччині на ЄЮОФ.

Тренують дзюдоїстку Сергій Синілов та Андрій Блошенко. Вона представляє спортивний клуб “Дзюдо-Дніпро”.

Змагалася на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі ще одна представниця Дніпра. У вазі – 70 кг Аліса Віденеєва (СК “Тайфу-Дзюдо”, тренер – Катерина Харламова) дві зустрічі виграла, одну програла та виявилася сьомою.

Всього за чотири дні змагань збірна України з дзюдо виграла 3 “золота” та 2 “бронзи” та посіла друге місце медального заліку, а серед 43 команд-учасниць.

30 липня змагання з дзюдо фінішують командним турніром.

Раніше ми писали, що дзюдоїсти з Дніпра здобули золоту та срібну медалі на Кубку Європи у Празі (Чехія) серед спорстменів до 21 року.