Юний дніпрянин Мирон Нетребко виграв Чемпіонат Європи зі швидких та блискавичних шахів серед хлопчиків до 8 років.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Асоціацію спортивних журналістів Дніпра.

На Чемпіонаті Європи-2024 зі швидких та блискавичних шахів серед юнаків до 8 років, 7-річний Мирон Нетребко з Дніпра виборов 1 місце, ставши наймолодшим переможцем Старого Світу для Дніпропетровщини.

7-річний шахіст Мирон Нетребко став наймолодшим переможцем Чемпіонатів Європи з Дніпропетровщини - рис. 1

У турнірі серед юнаків до 8 років, де виступав дніпровський спортсмен, взяли участь 55 шахістів. Мирон зіграв із суперниками з Чехії, Вірменії, Австрії, Польщі, Болгарії, України та за підсумками турніру посів 1 місце у швидких шахах (рапід).

“Вітаємо нашого спортсмена, його тренера Геннадія Гутмана, батьків юного шахіста та Федерацію шахів Дніпра з цим гарним успіхом!!!” – йдеться у повідомленні.

Змагання проходили у Празі та зібрали спортсменів із різних країн Європи, які виступали в категоріях серед юнаків та дівчат до 8, 10, 12, 14, 16 і 18 років (класична гра, швидка гра та бліц).

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.