Боксер з Дніпра Микита Засенок отримав срібну медаль на міжнародному турнірі в Казахстані

Боксер Микита Засенок з Дніпра став срібним призером турніру в Казахстані.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Представник Дніпропетровської області Микита Засенок здобув срібну медаль на 43 міжнародному турнірі Каракоза Абдалієва у Шимкенті (Казахстан).

У фіналі вагової категорії до 80 кг дніпрянин поступився казахському боксеру Єрассилу Жакпекову.

Крім того, Микита отримав відзначений спеціальною нагородою «За волю до перемоги».

“Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області та його голова Михайло Кошляк вітають Микиту та його тренера Дмитра Молчанова з чудовим результатом!” – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що у 2022 році Микита Засенок став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Боксер з Дніпра Микита Засенок отримав срібну медаль на міжнародному турнірі в Казахстані - рис. 1 Боксер з Дніпра Микита Засенок отримав срібну медаль на міжнародному турнірі в Казахстані - рис. 2 Боксер з Дніпра Микита Засенок отримав срібну медаль на міжнародному турнірі в Казахстані - рис. 3 Боксер з Дніпра Микита Засенок отримав срібну медаль на міжнародному турнірі в Казахстані - рис. 4