Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою на Кубку Європи з дзюдо

Спортсменка з Дніпра Руслана Булавіна здобула срібну нагороду на Кубку Європи з дзюдо.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо України.

Дніпрянка Руслана Булавіна здобула срібну медаль на Кубку Європи з дзюдо (Tallin European Open 2024). Вона змагалася у ваговій категорії +78 кг. Позаду спортсменка залишила суперницю з Нідерландів. А обійти її вдалося тільки учасниці з Естонії.

Окрім цього, збірна України здобула ще дві бронзові нагороди: Вадим Чернов (-66 кг), Сергій Неботов (-73 кг).

“Щиро вітаємо наших спортсменів та тренерів з результатом та готуємось вболівати за дзюдоїстів збірної України у другий день змагань”, – йдеться в повідомленні.

Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою на Кубку Європи з дзюдо - рис. 1