Дніпрянка Ярослава Магучіх здобула золото на Олімпіаді в Парижі
Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх принесла Україні золоту медаль у стрибках у висоту. На Олімпійських Іграх в Парижі їй підкорилася висота у 2 метри.
Про це повідомляє Відкритий.
Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою Олімпійських Ігор у Парижі. Магучіх підкорила 2 метри з першої спроби, а Оліслагерс – з третьої. З планкою на висоті 2.02 метри Оліслагерс не впоралася, і Ярослава здобула золото.
Також за результатами змагань бронзу завоювала киянка Ірина Геращенко.
Це вже друга золота медаль, яку вибороли представники української збірної на Олімпіаді. До цього жіноча збірна з фехтування на шаблях здобула для України перемогу в Парижі.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.
Теги: олімпійські ігри, спорт, спортсмени, Ярослава Магучіх