Дніпрянка Ярослава Магучіх з рекордом виграла у фіналі “Діамантової ліги”

Дніпрянка Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету України.

До фіналу головного комерційного змагання з легкої атлетики у стрибках у висоту дійшли три українки: Ірина Геращенко, Ярослава Магучіх та Юлія Левченко.

Магучіх розпочинала змагання як чинна чемпіонка фіналу 2022 року та переможниця цьогорічного чемпіонату світу в Будапешті.

Дніпрянка здобула золоту нагороду, взявши планку 2,03 м – це найкращий результат сезону у світі.

Для Ярослави ця перемога стала другою поспіль. Цього року вона також виграла ЧС у Будапешті.

Дніпрянка Ярослава Магучіх з рекордом виграла у фіналі "Діамантової ліги" - рис. 1

Раніше ми писали, що золоту медаль за стрибки у висоту здобула дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх. Нагорода стала завершальною для України на цьому Мультиспортивному Євро.