22-річна Орина Боровкова з Дніпра виборола бронзу чемпіонату Європи з пауерліфтингу. Дівчина змогла виконати жим лежачи з вагою понад 90 кілограмів.

Срібло дніпрянка здобула на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу у Стамбулі. Таких результатів вона досягла за 2 роки.

«Спочатку я не вірила, що зайняла друге місце, тому що були дуже сильні конкурентки і я налаштувалась максимум на 3 місце. Але це змагання і тому були певні нюанси, і все ж таки получилось вибороти друге місце. І я дуже цьому рада», – зазначила срібна призерка чемпіонату Європи з пауерліфтингу Орина Боровкова.

Дніпрянка Орина Боровкова стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу - рис. 1

На чемпіонаті Європи у різних вагових категоріях змагалися майже 300 атлетів із 26 країн світу. Дніпрянка змогла виконати жим лежачи з вагою 92 кілограми, виборовши срібло, а також бронзу у командному заліку.

За словами тренера Орини, дівчина є не тільки срібною призеркою Європи та чемпіонкою України, а ще й рекордсменкою області.

«Рекорд області вона поставила з результатом 90 кілограмів в ваговій категорії до 63 кілограмів серед юніорок. Це був заключний 3 підхід і вона здобула золоту медаль», – зазначив тренер Дмитро Гак.

Наразі дівчина готується до наступних змагань. У кінці грудня в місті Коломия пройде чемпіонат України.

Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого.

Журналіст: Даниїл Ніколаєнко

Оператор: Данило Варава