Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучих виборола “срібло” на чемпіонаті світу

Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучих виборола срібну медаль на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту серед жінок.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на директора департаменту молоді та спорту Дніпропетровської ОВА Олександра Пшеничникова.

Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучих виборола "срібло" на чемпіонаті світу - рис. 1

В американському місті Юджині (штат Орегон) у фіналі зі стрибків у висоту Укроаїна була представлена двома спортсменками.

Ярослава Магучих, виконавши серію відмінних стрибків, виборола “срібло” з результатом 2,02 метра, поступившись лише за кількістю спроб австралійці Елеонор Паттерсон (також 2,02 метри).

Українка Ірина Геращенко завершила змагання на 4-му місці з особистим рекордом – 2,00 метра, поступившись за кількістю спроб італійці Оленою Валлортіагрою (також, 2,00 метра).

У кваліфікаційних забігах на 400 метрів із бар’єрами українка Ганна Рижикова та Вікторія Ткачук пробилися до півфіналу.

Раніше ми писали, що дніпрянин Данило Філенко виграв золоту та срібну медалі з воднолижного спорту на Всесвітніх іграх 2022 року у Бірмінгемі (США).