Дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула бронзову нагороду на черговому етапі «Діамантової ліги».

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету України.

На дев’ятому етапі «Діамантової ліги» в Монако Ярослава Магучіх підкорила висоту 1,96 м з другої спроби та піднялася на п’єдестал пошани з бронзовою нагородою.

Срібною призеркою стала українка Ірина Геращенко. Вона подолала висоту 1,96 м, але з першої спроби. Цей стрибок приніс їй друге місце.

Ще одна українка Юлія Левченко завершила змагання на шостій позиції.

Перемогу та перше місце здобула австралійка Нікола Оліслагерс, якій вдалося стрибнути на 1,99 м.

Дніпровська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала бронзовою призеркою «Діамантової ліги» - рис. 1

Раніше ми писали, що дніпровська спортсменка Неллі Чуканівська виграла турнір із висотних стрибків у воду в Італії.