Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучих стала “срібною” призеркою етапу Діамантової ліги у польському місті Хожуві.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на портал sportarena.

Дніпрянка Ярослава Магучих виграла срібну медаль етапу Діамантової ліги у Польщі - рис. 1

Ярослава Магучих

Магучих посіла друге місце із результатом 1,92 метра, а переможницею турніру стала спортсменка з Узбекистану Сафіна Садуллаєва, яка підкорила ту ж висоту, що й Ярослава, але за меншу кількість спроб.

“Бронзову” медаль на змаганнях у Польщі виграла українка Катерина Табашник – 1,88 метра. Це перша медаль 28-річної спортсменки на рівні Діамантової ліги.

Ще дві представниці України – Ірина Геращенко (1,88 метра) та Юлія Левченко (1,84 метри) – посіли шосте та дев’яте місця відповідно.

Ярослава Магучих цього сезону вже тричі перемагала на етапах Діамантової ліги. А на чемпіонаті світу в американському місті Юджін вона виборола “срібло”.

Раніше ми писали, що 18-річна дзюдоїстка із Дніпра Єлизавета Литвиненко виграла Європейський юнацький олімпійський фестиваль у своїй ваговій категорії.