Дніпровські дзюдоїсти здобули три нагороди на кадетському Кубку Європи

Дзюдоїсти Дніпра виграли на кадетському Кубку Європи три нагороди.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо у Дніпропетровській області.

На турнірі виступали 583 учасники з 32 країн. Змагання проходили 6 й 7 квітня в Тепліце (Чехія). На татамі виходили найсильніші молоді спортсмени, вік яких не більше 18 років.

Дніпровські дзюдоїсти здобули три нагороди на кадетському Кубку Європи - рис. 1

Після двох днів боротьби найсильнішою командою Кубка Європи U18 стала Україна. Збірна виборола 4 золотих, 5 срібних й 3 бронзових медалі. Українці випередили найближчих переслідувачів – Німеччину й Грузію, та інші збірні.

У складі “синьо-жовтих” три нагороди отримали дзюдоїсти Дніпра. Вони везуть додому повний комплект медалей.

Золото у вазі -90 кг виборов Дмитро Лебідь. На шляху до нагород наш дзюдоїст переміг суперників з Люксембурга, Чехії, Румунії, Туреччини, а в фіналі грузина Саба Джикіа.

Срібним призером КЄ став у вазі +90 кг Олег Фесенко. Дніпрянин провів на чеських татамі чотири поєдинки, в трьох переміг суперників з США, Грузії та Німеччини.

І бронзовою призеркою Кубка Європи U18 у вазі до 70 кг стала Анна Ткачова. Дівчина провела аж шість поєдинків, в п’яти виграла у представниць Сербії, Боснії та Герцеговини, Болгарії та Угорщини.

Відзначимо, що в нинішньому сезоні Дмитро Лебідь й Олег Фесенко вибороли вже по дві нагороди з кадетських Кубків Європи, Анна Ткачова відзначилася вперше на міжнародних змаганнях.

Всі спортсмени на Кубках Європи борються не тільки за медалі, а й за право позмагатися на головних офіційних стартах сезону — Чемпіонатах Європи та світу з дзюдо серед кадетів.

Дніпровські дзюдоїсти здобули три нагороди на кадетському Кубку Європи - рис. 2 Дніпровські дзюдоїсти здобули три нагороди на кадетському Кубку Європи - рис. 3 Дніпровські дзюдоїсти здобули три нагороди на кадетському Кубку Європи - рис. 4