Дніпрянка Руслана Булавіна здобула «срібло» Кубка Європи з дзюдо

Дніпровська дзюдоїстка Руслана Булавіна виборола «срібло» Кубка Європи, який проходив в Словенії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

1 та 2 жовтня в місті Целє в Словенії проходив Кубок Європи з дзюдо. На татамі вийшли 250 спортсменів з 13 країн двох континентів світу.

У складі збірної України «срібну» медаль у вазі понад 78 кілограмів завоювала 21-річна дніпрянка Руслана Булавіна. Вона здобула три перемоги – над словенкою Торкар, хорваткою Вуковіч та італійкою Маріні, однак у бою за «золото» поступилася словенці Норчіч.

Це перша нагорода 21-річної Руслани Булавіної у 2022 році. Дзюдоїстка представляє спортивний клуб «Тайфу-Дзюдо» та тренується під керівництвом Віталія Харламова та Яна Саркісянца.

Також на Кубку Європи в кроці від «бронзи» залишився дніпрянин Олександр Кошляк (вага -73 кг), а наш Назар Кулєшов (вага -73 кг) став лише сьомим.

Ще один представник Дніпропетровщини на цих змаганнях Євген Гончарко одну сутичку виграв, а одну програв. «Бронзовий» призер Великого Шолому у Баку-2021 Євген Гончарко у цьому році перейшов у нову вагу -73 кг де досі ще не зміг себе якісно показати.

Загалом, на словенських татамі збірна України виборола 4 медалі. Окрім «срібла» Руслани Булавіної також «срібну» нагороду виборов Антон Савицький, а «бронзовими» призерами стали Владислав Колобов і Марат Крижанський.

Наступним стартом в міжнародному календарі дзюдо буде Чемпіонат світу в Ташкенті. Змагання розпочнуться вже 6 жовтня.

Раніше ми писали, що спортсмен із Кривого Рогу Олександр Єфименко став переможцем у своєму вигляді та ваговою категорією на Кубку світу з єдиноборств.