Дніпровські спортсмени здобули медалі Чемпіонатів України з джиу-джитсу та легкої атлетики

У Києві завершилися Всеукраїнські змагання з бразильського джиу-джитсу та з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. За результатами змагань дніпровські спортсмени вибороли медалі різного гатунку.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

У Києві пройшов Всеукраїнський турнір з бразильського джиу-джитсу ліги «TMS». У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів, серед них — 20 вихованців відділення змішаних єдиноборств (ММА) Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 7.

За словами тренерів, всі вони показали високий результат, виборовши 11 «золотих», 7 «срібних» та 7 «бронзових» медалей.

У загальнокомандному заліку дніпровська команда посіла I місце в розділі No Gi.

Також у Києві завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. Дніпровські легкоатлети на змаганнях показали високий рівень підготовки, виборовши 3 медалі:

• «Золото» —  Олександр Комісаренко  (біг 60 м);
  • «Срібло» — Богдан Головко (стрибки з жердиною);
  • «Бронза» — Марія Пономаренко (штовхання ядра).

У командному заліку збірна команда Дніпропетровської області виборола III місце.

раніше ми писали, що спортсмени Дніпропетровщини завоювали медалі на міжнародному турнірі зі стрибків у воду.